Anka Dziedzic czyli ja

Trenerka, blogerka, influencerka, propagatorka aktywnego stylu życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, wykwalifikowaną instruktorką fitnessu, narciarstwa, nauki pływania oraz tenisa; trener personalną z ukończonym kursem dietetyki. Mam na swoim koncie kilka książek i szereg programów treningowych oraz setki skutecznych diet.

Moja działalność w sieci obejmuje Facebook, Instagram, blog oraz platformę treningową. Poza siecią prowadzę  treningi (między innymi regularnie w Adidas Runners Warsaw), organizuję własne Obozy Sportowe (zarówno dla całych rodzin, jak i tylko dla kobiet), prowadzę  eventy. Na swoim koncie mam szereg wywiadów, sesji fotograficznych i publikacji dotyczących aktywności fizycznej i dobrej formy.

Sport towarzyszy mi od zawsze i chcę się nim dzielić. Uwielbiam aktywność fizyczną i zrobiłam z niej swój sposób na życie. A od życia chcę  wiele i pewnie przez to prawie zawsze jestem zabiegana. Prywatnie jestem Żoną Dawida, mamą Leny i Poli, z urodzenia góralką. Moi przyjaciele twierdzą, że choć jestem urocza, to nie owijam w bawełnę. Cóż, staram się być autentyczna, choć na pewno nie idealna, konsekwentna, ale uparta. Cała ja 🙂

Kieruję się zasadą Feel like yourself, bo w pracy nad zdrowym, wysportowanym ciałem najważniejsza jest dla mnie akceptacja siebie i pozytywne nastawienie do otaczającego świata.

Widziana na

Marki, z którymi miałam przyjemność pracować