Kurs Aktywna Mama w Połogu.

Dziewczyny, kilkukrotnie próbowałam „wyprostować” sprawę braku nagrania Kursu Połogowego na DVD, ale widzę, że wymaga ona finalnego i ostatecznego wyjaśnienia.

Tak, zgada się – w trakcie zbiórki funduszy na Polakpotrafi.pl zamieszczona była informacja, że Kurs będzie nagrany na DVD i osoby, które wybiorą odpowiednią opcję wsparcia, otrzymają DVD z Kursem.

Finalnie materiału powstało tyle, że nie zmieści się na 1 DVD. Ba, nie zmieści się nawet na 3 płytach. Nagranie takiej ilości materiału na jakikolwiek nośnik znacznie przewyższa wartość wpłaty z Polakpotrafi.pl. Zatem, abyście mogły otrzymać wszystko co przygotowałam w ramach Kursu, jest on dostępny online. Uznałam, że to najlepsze rozwiązanie, dostęp jest możliwy o każdej porze dnia i nocy. I w dodatku jaki ekologiczny! 🙂

Dziewczyny, jeśli czujecie się oszukane i zawiedzione to ja ze swojej strony mogę jedynie przeprosić. Nie miałam złych intencji a jedynie zapewnienie Wam maksymalnego wyczerpania tematu. To dla Was „Aktywna Mama w Połogu” zawiera tyle treści, konsultacji i treningów. Jest tam również dieta rozpisana na 6 tygodni oraz bardzo wartościowe artykuły.

Dlatego, te z Was, które jednak czują żal, że nie otrzymały płyty, bardzo proszę o kontakt na e-mail:

[email protected]

Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Te z Was, które wsparły projekt a nadal nie mają dostępu – również napiszcie e-mail na adres:

[email protected]

Dostęp online do Kurs został wysłany do wszystkich (którym się należał), jednak często trafiał do spamu (którego zapewne nie wszystkie z Was sprawdzają) i być może nawet nie wiecie, że dostęp otrzymałyście. J

Jeśli chcecie dowiedzieć się dokładnie co zawiera kurs zapraszam TUTAJ.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest