Kurs Aktywna Mama w Połogu.

Dziewczyny, kilkukrotnie próbowałam „wyprostować” sprawę braku nagrania Kursu Połogowego na DVD, ale widzę, że wymaga ona finalnego i ostatecznego wyjaśnienia.

Tak, zgada się – w trakcie zbiórki funduszy na Polakpotrafi.pl zamieszczona była informacja, że Kurs będzie nagrany na DVD i osoby, które wybiorą odpowiednią opcję wsparcia, otrzymają DVD z Kursem.

Finalnie materiału powstało tyle, że nie zmieści się na 1 DVD. Ba, nie zmieści się nawet na 3 płytach. Nagranie takiej ilości materiału na jakikolwiek nośnik znacznie przewyższa wartość wpłaty z Polakpotrafi.pl. Zatem, abyście mogły otrzymać wszystko co przygotowałam w ramach Kursu, jest on dostępny online. Uznałam, że to najlepsze rozwiązanie, dostęp jest możliwy o każdej porze dnia i nocy. I w dodatku jaki ekologiczny! 🙂

Dziewczyny, jeśli czujecie się oszukane i zawiedzione to ja ze swojej strony mogę jedynie przeprosić. Nie miałam złych intencji a jedynie zapewnienie Wam maksymalnego wyczerpania tematu. To dla Was „Aktywna Mama w Połogu” zawiera tyle treści, konsultacji i treningów. Jest tam również dieta rozpisana na 6 tygodni oraz bardzo wartościowe artykuły.

Dlatego, te z Was, które jednak czują żal, że nie otrzymały płyty, bardzo proszę o kontakt na e-mail:

[email protected]

Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Te z Was, które wsparły projekt a nadal nie mają dostępu – również napiszcie e-mail na adres:

[email protected]

Dostęp online do Kurs został wysłany do wszystkich (którym się należał), jednak często trafiał do spamu (którego zapewne nie wszystkie z Was sprawdzają) i być może nawet nie wiecie, że dostęp otrzymałyście. J

Jeśli chcecie dowiedzieć się dokładnie co zawiera kurs zapraszam TUTAJ.

Anka Dziedzic

Anka Dziedzic

Trenerka, Blogerka, Influencerka, Propagatorka aktywnego stylu życia. Sport towarzyszy mi od zawsze i chcę się nim dzielić. Uwielbiam aktywność fizyczną i zrobiłam z niej swój sposób na życie. A od życia chcę wiele i pewnie przez to prawie zawsze jestem zabiegana. Prywatnie jestem Żoną Dawida, mamą Leny i Poli, z urodzenia góralką. Moi przyjaciele twierdzą, że choć jestem urocza, to nie owijam w bawełnę. Cóż, staram się być autentyczna, choć na pewno nie idealna, konsekwentna, ale uparta. Cała ja.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anka Dziedzic
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło