Współpraca

Skoro zaglądasz do tej zakładki, to znaczy, że jest szansa na współpracę! Cieszę i zachęcam: napisz do nas!

Moja działalność skupia się wokół zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i treningów, ale nie ogranicza się tylko do tego. Propaguję samoakceptację, rozsądny luz i radość życia, piszę również o domowej codzienności, rodzinie, dzieciach, kobiecych sprawach i relacjach damsko-męskich. Na pewno znajdzie się miejsce na to, aby z korzyścią dla obu stron nawiązać owocną współpracę.

Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie i indywidualnie przygotowujemy plan skutecznej komunikacji. Standardowe formy reklamy to:

Post na FB

Wpis na iG

Sponsorowany artykuł na blogu

Trening lub cały cykl treningów sponsorowanych

Lokowanie produktu w sposób naturalny i nienachlany
(foto lub film)

Testy i recenzje produktów

Konkursy z nagrodami sponsorowanymi

Wywiady, zapowiedzi, zajawki

Nie pracuję za darmo, ale jestem fajna.
Tylko wyjątkowo zgadzam się na barter, ale to dlatego, że oferuję naprawdę dobre zasięgi, skuteczną rekomendację i ciekawy sposób komunikacji tematu czy produktu. Przed podjęciem współpracy muszę być do niej przekonana, nie polecam rzeczy „w ciemno”, dbam o swoją wiarygodność. Razem z moim zespołem znajdujemy najciekawsze, najbardziej perswazyjne i naturalne sposoby komunikacji, bo jak w sporcie, tak i w życiu wyznaję zasadę „fair play”.

Statystyki "Facebook"

Marki, z którymi miałam przyjemność pracować

Izabela Janiszewska

MEDIA MANAGER

Wywiady, artykuły, komentarze, udział w programach i audycjach oraz inne ciekawe projekty medialne zgłaszaj do Izy, naszej doświadczonej dziennikarki.

Jeśli Twoja propozycja należy do obszaru współpracy z influencerami, blogerami i portalami, to także napisz na ten adres.

Ewa Murawska

Relation Manager

Jeśli chcesz poznać naszą strategię marketingową i znaleźć możliwości współpracy, interesuje Cię krótkoterminowa lub jednorazowa wspólna akcja, napisz lub zadzwoń do Ewy

Dawid Dziedzic

Relacje Inwestorskie

Rozważasz nawiązanie długofalowej współpracy jako strategiczny Partner obecny na moich wszystkich kanałach komunikacji lub masz pomysł na obecność Twojej marki podczas organizowanych przeze mnie Aktywnych Fit Obozów? Skontaktuj się z Dawidem