Wyzwanie Majowe

Wakacje coraz bliżej. Czas bikini zbliża się wielkim krokami. Żeby mieć piękne ciało, trzeba na nie zapracować. Dlatego mam dla Was ciekawą propozycję. Oto, przez cały maj wspólnie będziemy walczyć o cudowne ciało i wspaniałe samopoczucie.

Fałdka na dole brzucha to niestety zmora wielu mam, dlatego to głównie nią zajmiemy się w tym miesiącu. Jednak nie zostawiamy reszty ciała samemu sobie. Codzienna, 5 minutowa Tabata, będzie skierowana na inną partię mięśni. Obecność obowiązkowa a zadowalające efekty gwarantowane 🙂


Zasady WyzwANIA:

  • Treningi zawsze będą zaczynały się o 9:15
  • Nie musicie ćwiczyć rano, róbcie trening kiedy to Wam pasuje.
  • Startujemy od piątku 5.05 i kończymy 31.05;
  • Treningi będą trwały 20 minut,
  • 15 minut intensywnych ćwiczeń na brzuch (podnosimy poprzeczkę w stosunku do poprzednich miesięcy)
  • 5 minut tabaty w rożnym zestawieniu ćwiczeń (każdego dnia pracujemy nad inną partią ciała;
  • Aby wyzwanie było super efektywne, musicie zaliczać jeszcze 2 a najlepiej 3 treningi dla reszty świata lub dla osób początkujących. Dzięki nim odkryją się mięśnie nad którymi tak ciężko pracujemy.
  • Jeśli danego dnia przypada trening dla reszty świata i rano nie zrobiłaś WyzwANIA, to polecam te 2 treningi połączyć;

Pamiętajcie również, że 70% sukcesu w odchudzaniu to racjonalne i zdrowe odżywianie. Mam dla Was w swojej ofercie również dietę. Jeśli, jesteście zainteresowane napiszcie maila na [email protected]. Dostajecie 8 tygodni rozpisanych jadłospisów. Jedyne co musicie robić to podstawiać odpowiednie ilości produktów (te dane również dostajecie ode mnie) 🙂 Dieta jest prosta i szybka w przygotowaniu. Proponuję jadłospisy na każdą kieszeń z produktów dostępnych w każdym sklepie. Koszt diety to 199zł, jest to opłata jednorazowa i jestem z Wami aż do osiągnięcia wymarzonej wagi.

Jeśli będziecie wytrwałe, Wasza ciężka praca zostanie nagrodzona. I nie mówię tu o materialnych nagrodach. Największą nagrodą będzie piękne i jędrne ciało, a efektem ubocznym wspaniałe samopoczucie i większa wiara w siebie.

Moje inne WyzwANIA:

Anka Dziedzic

Anka Dziedzic

Trenerka, Blogerka, Influencerka, Propagatorka aktywnego stylu życia. Sport towarzyszy mi od zawsze i chcę się nim dzielić. Uwielbiam aktywność fizyczną i zrobiłam z niej swój sposób na życie. A od życia chcę wiele i pewnie przez to prawie zawsze jestem zabiegana. Prywatnie jestem Żoną Dawida, mamą Leny i Poli, z urodzenia góralką. Moi przyjaciele twierdzą, że choć jestem urocza, to nie owijam w bawełnę. Cóż, staram się być autentyczna, choć na pewno nie idealna, konsekwentna, ale uparta. Cała ja.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anka Dziedzic
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło