Anka Dziedzic prezentuje

Słodkie śniadania

Czy dieta zawsze kojarzy Ci się z kategorycznym zakazem słodyczy? Jeśli tak, to wiedz, że to błąd.

Słodki smak jest naszym ulubionym, kojarzy się z przyjemnością, dlatego całkowite rezygnowanie z niego to nie najlepszy pomysł. Twój organizm będzie domagał się słodyczy, a Tobie będzie trudniej trzymać się wymogów diety.

Sztuka polega na tym, aby móc spożywać posiłki, które są słodkie ale i jednocześnie zdrowe. Ograniczanie cukru wcale nie musi oznaczać braku słodkiego smaku w naszym menu.

W tym ebooku znajdziesz mnóstwo przepisów na takie właśnie śniadania – słodkie, a przy tym zdrowe. Rozpocznij dzień od słodkości – wtedy Twoja głowa będzie zaspokojona na resztę dnia.

Gwarantuję Ci, że jeśli będziesz spożywała jeden słodki posiłek w ciągu dnia, to Twoje łaknienie na sklepowe słodycze minie.

Kupując e-booka fundujesz 1 ciepły posiłek dla dziecka, w ramach programu dożywiania dzieci PAJACYK.

Z każdego sprzedanego ebook’a potrzebujące dziecko otrzyma talerz gorącego i pożywnego posiłku – i to dzięki Tobie!

CENA: 24.90 ZŁ

Dostawa

Po zakupie ebooka otrzymasz go w ciągu kilku minut na wskazany podczas zamówienia adres email.

Sprawdzone przepisy

Wszystkie przepisy konsultowane są z dietetykami oraz testuje je osobiście.

PAJACYK

Kupując e-booka fundujesz 1 ciepły posiłek dla dziecka, w ramach programu dożywiania dzieci Pajacyk.

[real3dflipbook id=’2′]

Podgląd ebooka (Pełną wersję otrzymasz po zakupie ebooka)

CENA: 24.90 ZŁ

BONUS – dla Ciebie! 🙂

Zatroszczyłam się również o Ciebie, Dobry Rodzicu. Do ebooka dorzucam zniżkę -20% na zakup jakiegokolwiek abonamentu na mojej Platformie Treningowej FitAnka.pl. Pamiętaj, że Twoje dziecko nie zawsze Cię słucha, ale zawsze Cię obserwuje. Pokaż mu, że warto prowadzić nie tylko zdrowy ale i aktywny tryb życia!

CENA: 24.90 ZŁ

poznaj mnie

Trochę o mnie

Jestem Anka i od zawsze jestem blisko związana ze sportem, aktywnym trybem życia i zdrowym odżywianiem. Propagowanie tych wartości, pokazywanie dlaczego warto uprawiać sport i uważać na to, co jemy; wpieranie wszystkich we wprowadzaniu mian w swoim życiu to mój sposób na realizację zawodową i osobistą.  Od kilku lat jestem też Mamą dwóch dziewczynek: Leny i Poli. Obserwując każdego dnia jak rosną, poznają świat, pokonują trudności, stają się co raz bardziej samodzielne z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że zdrowe odżywianie jest dla dzieci bezcenne. Nawyki sięgania po wartościowe i odżywcze produkty to ogromny kapitał, który możemy przekazać naszym dzieciom.

You can add any HTML here (Theme Options -> Promo popup ).
We suggest you create a static block and put it here using shortcode